Máme spokojných zákaznikov.

Antony

Výstavba rodinného domu zahájená. Malý rodinný dom je navrhnutý podľa motta „v jednoduchosti je krása„. Bungalov má jedno nadzemné podlažie a nie je podpivničený. Zabezpečuje optimálne podmienky pre bývanie 3 až 4 člennej rodiny. Dispozičné riešenie ponúka jednoduchý variant bytu. Vo vstupnej hale sa nachádza šatník a samostatné WC. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo a práčka. Hlavná spálňa a detská izba majú k dispozícií vstavanú šatníkovú skriňu. Dominantným priestorom je obývacia izba s prístupom na terasu. Obývacia izba je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. V dome sa nachádza aj samostatná komora- príručný sklad, ktorý je dostupný z kuchyne. Malý rodinný dom je navrhnutý na rovinatý terén.

U nás si vyberáte projekt aj materiál z ktorého chcete mať svoj dom postavenýBBC systém, tehlu alebo ytong.

BBC systém

Viac o BBC systéme

Tehla

Ytong

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Expresná ponuka

Máte svoj vlastný projekt rodinného domu? Pošlite nám ho a my Vám do dvoch pracovných dní pošleme cenovú ponuku v našom štandarde. Stačí nám zaslať email.

Pošlite nám svoj projekt

Zostaňte informovaný


*Nespamujeme posielame newsletter raz za 3 mesiace.