Pri výstavbe domov nepodliezame ceny, ale prekračujeme kvalitu.

DOMY a POZEMKY DEDINKA

m² |

Predané
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: m2
Celková úžitková plocha: 101 m2
Plocha pozemku: 433 m2
Cena:
Pôdorys domu Pohľady domu
Poctivé stavby, slušný prístup a záručný servisTo je naše orechové.
KONTAKT:

BBC DOMY, s.r.o.
Budyšínska 36
831 03 Bratislava

Email: info@bbcdomy.sk
Mobil:
+421 901 771 901

Popis:

Projekt DOMOV a POZEMKOV v Novej Dedinke. Výstavba troch rodinných domov a príprava inžinierských sietí a komunikácii pre päť pozemkov. Domy boli postavené vrátane prístupovej komunikácie a inžinierských sietí.  Domy sa začali stavať v obci Nová Dedinka v apríli  a výstavba bola ukončená v septembri toho istého roku. Výstavba inžinierských sietí a komunikácii sa začala v októbri a bola ukončená v marci nasledujúceho roku.

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Expresná ponuka

Máte svoj vlastný projekt rodinného domu? Pošlite nám ho a my Vám do dvoch pracovných dní pošleme cenovú ponuku v našom štandarde. Stačí nám zaslať email.

Pošlite nám svoj projekt

Zostaňte informovaný


*Nespamujeme posielame newsletter raz za 3 mesiace.