Pri výstavbe domov nepodliezame ceny, ale prekračujeme kvalitu.

DVOJDOMY DEDINKA

m² |

Predané
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: m2
Celková úžitková plocha: 84 m2
Plocha pozemku: m2
Cena:
Pôdorys domu
Poctivé stavby, slušný prístup a záručný servisTo je naše orechové.
KONTAKT:

BBC DOMY, s.r.o.
Budyšínska 36
831 03 Bratislava

Email: info@bbcdomy.sk
Mobil:
+421 901 771 901

Popis:

Prvá etapa projektu nízkoenergetických DOMOV DEDINKA. Výstavba štyroch rodinných domov v radovej zástavbe. Domy boli postavené s parkovacími miestami, pergolami, predzáhradkami a terasami. Výstavba bola  realizovaná v prevedení holodom s možnosťou dokončenia do štandardu pre koncového klienta. Domy sa začali stavať v obci Nová Dedinka v máji  a výstavba bola ukončená v októbri. Priebeh výstavby a vizualizácií si môžete pozrieť v galérií.

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Expresná ponuka

Máte svoj vlastný projekt rodinného domu? Pošlite nám ho a my Vám do dvoch pracovných dní pošleme cenovú ponuku v našom štandarde. Stačí nám zaslať email.

Pošlite nám svoj projekt

Zostaňte informovaný


*Nespamujeme posielame newsletter raz za 3 mesiace.