Máme spokojných zákaznikov.

DOMY DEDINKA

Prvá etapa projektu nízkoenergetických DOMOV DEDINKA. Výstavba štyroch rodinných domov v radovej zástavbe. Domy boli postavené s parkovacími miestami, pergolami, predzáhradkami a terasami. Pre investora bola výstavba realizovaná v prevedení holodom s možnosťou dokončenia do štandardu pre koncového klienta. Domy sa začali stavať v obci Nová Dedinka v máji  a výstavba bola ukončená v októbri. Priebeh výstavby a vizualizácií si môžete pozrieť v galérií.

U nás si vyberáte projekt aj materiál z ktorého chcete mať svoj dom postavenýBBC systém, tehlu alebo ytong.

BBC systém

Viac o BBC systéme

Tehla

Ytong

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Expresná ponuka

Máte svoj vlastný projekt rodinného domu? Pošlite nám ho a my Vám do dvoch pracovných dní pošleme cenovú ponuku v našom štandarde. Stačí nám zaslať email.

Pošlite nám svoj projekt
DOMY DEDINKA