Máme spokojných zákaznikov.

Rodinný dom Senec

Rodinný dom s úžitkovou plochou 191 m2 bol postavený v obci Nová Dedinka, okres Senec. Dvojpodlažný dom pozostáva na prízemí zo vstupnej haly, hosťovského WC, technickej miestnosti, obývačky, jedálne a kuchyne. Na poschodí sú 3 spálne, pracovňa, 2 kúpeľne a šatník. Prvé výkopy boli zrealizované na konci apríla a majitelia sa do domu nasťahovali v septembri. Obvodové múry sú z BBC tvárnic, dom je zateplený z vnútra, vnútorné priečky sú z Porfixu. RD má rekuperáciu.

 

U nás si vyberáte projekt aj materiál z ktorého chcete mať svoj dom postavenýBBC systém, tehlu alebo ytong.

BBC systém

Viac o BBC systéme

Tehla

Ytong

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Expresná ponuka

Máte svoj vlastný projekt rodinného domu? Pošlite nám ho a my Vám do dvoch pracovných dní pošleme cenovú ponuku v našom štandarde. Stačí nám zaslať email.

Pošlite nám svoj projekt
Rodinný dom Senec