gifgifgifgifgif

Stavebný systém

BBC - alebo "Le Bloc Betón Construit", je svetovo dlhodobo používaný systém výstavby nízkoenergetických domov, ktorého hlavnou črtou je výstavba z betónovvých tvárnic s vnútorným zateplením. Technológia BBC je etablovaná hlavne vo Francúzku, kde je takto postavených až 80% nových rodinných domov.

Hlavné výhody

Úspora energií až 40%. Nízkoenergetický dom z pevnej konštrukcie – nie drevostavba. Reálna rýchlosť výstavby od 3 mesiacov. Výhody ako dlhá životnosť, bezpečnost, ekologickosť. Naše skúsenosti, fixná cena, záruka 36 mesiacov. Cena každého domu je vrátane základovej dosky a napojenia na IS.

Konštrukčný materiál

Hlavným stavebným prvkom pri systéme BBC je tenkostenná vibrolisovaná tvárnica, ktorá sa vyznačuje vďaka enormnej vibrácii pri výrobe vysokou pevnosťou a rovnorodou štruktúrou. Pre dokonalú izoláciu a minimalizáciu tepelných únikov sa obvodový múr zatepľuje z vnútornej strany sendvičovým systémom RIGTHERM. Okrem izolácie obvodového muriva je predpokladom dosiahnutia nízkoenergetickosti odstránenie tepelných mostov. Tepelné mosty sú eliminované vďaka dôslednej izolácii stropov, podláh, vnútorných priečok a otvorov.

gifgifgifgifgif

Ako to funguje

Hlavnou výhodou systému je efektívne využívanie energie. Vďaka vnútornému zatepleniu, izolácii podláh, stropov a odstráneniu tepelných prestupov pri otvoroch a spojoch sa v zime vykuruje iba priestor a nie obvodové múry. Keďže múry neakumulujú teplo je potrebný oveľa kratší časový interval na vykúrenie domu (cca. 30 minút) a tiež intenzita vykurovania. Okrem úspory energie v zime ponúka BBC systém tiež letné pohodlie, keďže v dome nedochádza k prehrievaniu obvodových múrov, ktoré by následne sálali teplo do domu aj pri večernom ochladení.

Realizované domy

Pozrite si vybrané referencie, ktoré boli realizované pod naším vedením. Skôr, ako začneme spoluprácu, tak Vám radi s hrdosťou ukážeme naše aktuálne dokončené domy, alebo domy vo výstavbe, aby ste si mohli pozrieť kvalitu prevedenia naších prác v každej fáze výstavby.

ATRIBUT V NOVEJ DEDINKE

Nová Dedinka |

Výstavba rodinného domu atrubut v Novej Dedinke ukončená. Rodinný dom …

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Ponuka od nás

Pošlite nám výkaz výmer pre Váš projekt na náš email. A my Vám do 3 týždňov pošleme cenovú ponuku presne pre Vás.

Pošlite nám výkaz výmer

Zostaňte informovaný


*Nespamujeme posielame newsletter raz za 3 mesiace.