Pri výstavbe domov nepodliezame ceny, ale prekračujeme kvalitu.

VILADOMY PÁNSKE

m² |

Predané
Obytné miestnosti: 3
Zastavaná plocha: m2
Celková úžitková plocha: od 67 m2
Plocha pozemku: m2
Cena:
Poctivé stavby, slušný prístup a záručný servisTo je naše orechové.
KONTAKT:

BBC DOMY, s.r.o.
Budyšínska 36
831 03 Bratislava

Email: info@bbcdomy.sk
Mobil:
+421 901 771 901

Popis:

 Viladomy Pánske je projekt, ktorého hlavným cieľom bolo priniesť dostupné bývanie s naozaj nízkymi mesačnými nákladmi a skutočne pridanou hodnotou. Nízke náklady na bývanie sme dosiahli pri výstavbe použitím Nízkoenergetického BBC systém, ktorý umožňuje úsporu energií až o 40 %. Projekt zahŕňa celkovo štyri bytové domy s modernou architektúrou, ktoré pozostávajú z dvanástich nízkoenergetických bytov. Každý bytový dom má tri trojizbové byty, z ktorých dva majú nadštandardné záhrady a jeden priestrannú južnú terasu. Dve parkovacie miesta boli súčasťou kúpnej ceny domu.

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Expresná ponuka

Máte svoj vlastný projekt rodinného domu? Pošlite nám ho a my Vám do dvoch pracovných dní pošleme cenovú ponuku v našom štandarde. Stačí nám zaslať email.

Pošlite nám svoj projekt

Zostaňte informovaný


*Nespamujeme posielame newsletter raz za 3 mesiace.