Pri výstavbe domov nepodliezame ceny, ale prekračujeme kvalitu.

Vízia II

m² |

Pripravujeme
Obytné miestnosti: 4
Zastavaná plocha: m2
Celková úžitková plocha: 94,06 m2
Plocha pozemku: 539 m2
Cena: 160500 €
Pôdorys domu Pohľady domu
Poctivé stavby, slušný prístup a záručný servisTo je naše orechové.
KONTAKT:

BBC DOMY, s.r.o.
Budyšínska 36
831 03 Bratislava

Email: info@bbcdomy.sk
Mobil:
+421 901 771 901

Popis:

Ponúkame na predaj kvalitné tehlové domy v lokalite s vlastným lesoparkom, jazerom a oddychovou zónou, hneď vedľa novovybudovanej cyklotrasy v obci Nová Dedinka. Celá lokalita je výnimočná vďaka premyslenému urbanizmu, ktorý rozdeľuje ulice na modernú a klasickú architektúru. Všetky domy budú od renomovanej architektonickej kancelárie APEX a lokalita má určené prísne regulatívy, ktoré zamedzujú svojvoľnú výstavbu, ktorá by v budúcnosti obmedzovala súkromie a zároveň garantuje udržanie hodnoty nehnuteľnosti. V prípade bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Na začiatok Vám požičiame

Chcete stavať dom a nemáte vlastnú hotovosť? U nás to nie je problém! Na prvú časť stavby vám bezúročne požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Prečítať viac

Čo zahŕňa cena

U nás sa nestretnete s priebežným navýšovaním ceny počas realizácie stavby, alebo s tým, že cena domu je bez základovej dosky a podobne. V našej firme sa riadime heslom, že klient musí mať možnosť po dostavaní domu reálne bývať.

Prečítať viac

Expresná ponuka

Máte svoj vlastný projekt rodinného domu? Pošlite nám ho a my Vám do dvoch pracovných dní pošleme cenovú ponuku v našom štandarde. Stačí nám zaslať email.

Pošlite nám svoj projekt

Zostaňte informovaný


*Nespamujeme posielame newsletter raz za 3 mesiace.